גילוי נאות


אני אלי ביתן הבעלים והמייסד של סוכנות הביטוח ביתן ביטוחים, אני סוכן ביטוח פנסיוני ואיני יועץ פנסיוני. בעל וותק של למעלה מ-30  שנה בענף הביטוח עובד עם מרבית חברות הביטוח והגופים הפיננסים.

בוגר השתלמות ברגולציה פנים ארגונית בוגר קורס השתלמות ייחודית בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, בוגר קורס גרונטולוגיה פיננסית, ייעוץ הוליסטי לגיל השלישי. מומחה לתכנון פיננסי וניהול סיכונים משפחתי 

אין לי העדפה לגוף זה או אחר ואני רואה את טובת המבוטח לנגד עיני ומתאים לו את התוכנית המתאימה בכל חברה באמצעות תכנון פיננסי וניהול סיכונים למתן פתרונות ביטוח ופיננסים לחיים

ביתן ביטוחים עוסקת ופעילה בתחום הביטוח הפנסיוני, פיננסים, ביטוח חיים ,בריאות, סיעוד.ביתן ביטוחים עוסקת ופעילה בתחום ביטוח אלמנטרי ,רכב, דירה, עסקים, נסיעות לחו"ל חבויות.

ביתן ביטוחים מקבלת תגמול בגין שירותים אלו ישירות מהיצרנים השונים איתם אנו פעילים.

ביתן ביטוחים פועלת במסגרת הסכמים בתחום הפנסיוני ואלמנטרי, עם הגופים המוסדיים הבאים: 

מגדל חברה לביטוח, הראל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, כלל חברה לביטוח, מנורה מבטחים חברה לביטוח, איילון חברה לביטוח, הכשרה חברה לביטוח, אלטשולר שחם פנסיה וגמל, פסגות גמל והשתלמות. במסגרת פעילותה משווקת ביתן ביטוחים את מוצרי הביטוח של החברות הנ”ל והגופים הקשורים אליהם. אנו מבקשים ליידע אותך כי, בעבור שיווק מוצרים פנסיונים, של הגופים לעיל ביתן ביטוחים מתוגמלת על ידי אותם גופים מוסדיים בעמלת הפצה.

במסגרת קביעת דמי הניהול והתגמול אותו תקבל ביתן ביטוחים מהגופים המוסדיים השונים, נלקחים בחשבון השירותים אותם אנו מעוניינים ומחויבים על פי דין להעניק לקהל לקוחותינו על פי דין.