ביטוח חיים

ביטוח חיים מאפשר לאנשים החשובים לנו להמשיך את החיים עם דאגה אחת פחות – הדאגה הכלכלית, ביטוח חיים מאפשר למשפחה לקבל פיצוי חד פעמי או קצבה חודשית או שילוב בניהם. רכישת ביטוח חיים מצריכה תכנון לאורך זמן ותלויה במספר גומרים : מצב משפחתי, מספר ילדים, גובה השכר, הלוואות והתחייבויות, מצד שני יש להתחשב במקורות הכנסה שיעמדו לרשות המשפחה במקרה פטירה חלילה – תוכניות חיסכון, נכסים מניבים וכו'. תכנון נכון יאפשר לכם לחסוך לא מעט כספים ולהבטיח שבמקרה פטירה חלילה הביטוח יענה על דרישות המשפחה.

ביטוח חיים למשכנתא

כחלק מהליך נטילת משכנתא הבנקים מחייבים לבצע ביטוח חיים וביטוח מבנה, שני כיסויים ביטוחים אלו נועדו להגן על ההלוואה שנלקחה מהבנק, במקרה פטירה חלילה חברת הביטוח תשלם את יתרת ההלוואה לבנק וכך המשפחה נותרת עם נכס נקי מהלוואות. בנוסף לביטוח חיים קיים גם ביטוח לנכס שנועד להעניק פיצוי במקרה של נזק או הרס מוחלט לנכס, שוב נועד להגן על ההלוואה של הבנק ולהבטיח בכל מקרה של נזק לרכוש או חלילה מקרה פטירה את גובה ההלוואה. למרות שההתייחסות לביטוח משכנתא "כמשהו" שחייבים לעשות כי הבנק מחייב, חשוב לוודא שהביטוח תואם לגובה ההלוואה ולא פחות חשוב הביטוח לנכס יעניק לכם כיסוי מקיף ( במיוחד יש לשים לב לנזקים לצד ג' – לדוגמא נזק מים בנכס שלכם שגורם לנזק בנכסים צמודים)

ביטוח נסיעות לחו"ל

כמה כיף לצאת לחופשה, ליהנות משינוי אווירה ו"לנקות את הראש", אם יוצאים לחו"ל חשוב לצאת בראש שקט ועם ביטוח רפואי מקיף. לעיתים קרובות, דווקא כשאנו נמצאים בחופשה בחו"ל, עלולות להתעורר בעיות רפואיות מחלה פתאומית, או נפילה שבעקבותיה תזדקקו לטיפול רפואי. חשוב לבחור בתוכנית רחבה ככל שניתן ובחברת ביטוח מנוסה ובעלת קשרים עם ספקי השירותים הרפואיים בחו"ל, כך תקבלו את השירותים הרפואיים הטובים ביותר בעת הצורך. אנו משווקים גם את ביטוח הנסיעות המצוין של חברת פאספורט קארד המאפשר לכם לשלם את הטיפולים הרפואיים הנדרשים בחו"ל ישירות מכרטיס האשראי של חברת הביטוח וחוסך את ההוצאה והליך התביעה לאחר שובכם. זכרו, עלות ביווח הנסיעות ביחס להוצאה על הטיול עצמו נמוכה ולא מצדיקה את הסיכון. עלות הטיפולים הרפואיים בחו"ל יקרה ביותר. אל תעזבו את הארץ ללא ביטוח רפואי שיבטיח לכם הגנה רפואית צמודה במהלך החופשה החלומית שלכם, כדי שתצאו בשלום ותשובו בשלום.